[wp-story]

Lajme

Aksident i rëndë në Podujevë, ka të lënduar

Aksident i rëndë në Podujevë, ka të lënduar
21:08 | 31 Dhjetor 2020

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 19:30 në kilometrin e parë të magjistrales Podujevë – Prishtinë.

Në këtë aksident ka edhe persona të lënduar, shkruan Llapi.info.

Sipas dëshmitarëve, ekipe të shumta policore dhe mjekësore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera