Lajme

Aksident i rëndë në Dobërqan të Gjilanit, raportohet për të lënduar

Aksident i rëndë në Dobërqan të Gjilanit, raportohet për të lënduar
16:41 | 18 Tetor 2021

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në fshatin Dobërqan të Gjilanit.

Si pasojë, raportohet se ka persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe ambulance.

Sipas një video-je që ka siguruar Telegrafi, shihen persona të shtrirë të cilët janë duke marrë tretman mjekësor.

Po ashtu aksidenti shihet të ketë ndodhur mes një kamioni dhe një veture.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri të aksidenti.

 

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera