[wp-story]

Lajme

Aksident afër Katedrales, lëndohet rëndë një person

Aksident afër Katedrales, lëndohet rëndë një person
15:09 | 01 Gusht 2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur afër Katedrales në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve të rastit, dy vetura janë përplasur mes vete me ç’rast një person është lënduar rëndë dhe ka mbetur i shtrirë në tokë, shkruan lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes thuhet të kenë arritur policia dhe ndihma e shpejtë derisa detaje të tjera nuk dihet.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera