×
 • Lajme
 • Lajme

  Ahmeti pas aktakuzave: Jemi si një letër e pokerit, shpresoj të na shpërndajnë tek lojtarët e duhur

  FrontOnline
  26 Qershor 2020

  Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka folur për aktakuzat e Speciales të paraqitura kundër Thaçit e Veselit.

  Ahmeti me anë të një postimi në Twitter ka thënë se zhvillimet e tilla janë mbi nivelin e “pagesës sonë”.

  Siç është shprehur ai, Kosova është kartë në lojën e pokerit, e që në këtë rast ai “shpreson që vendi të shpërndahet tek lojtarët e duhur”.

  Postimi i tij në Twitter:

  Mbledhja në Shtëpinë e Bardhë është shtyer nga Richard Grenell, dhe komunikata për aktakuzat e publikuar tri ditë para më herët nga Gjykata është mbi nivelin e pagesës sonë. Për fat të keq, duket se jemi kartë në lojën e pokerit. Shpresoj që të shpërndahemi tek lojtarët e duhur, dhe të mos tregtohemi lehtë.

  Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€
  Nga Rubrika
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Ndërmjetësi i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka bërë një kronologji të takimeve që ka zhvilluar ditëve të fundit, njëri nga...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni, e cila është në vizitën e saj të parë në Serbi pas zgjedhjes së saj kryeministre e...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Pjesëtarët e Njësisë Speciale Intervenuese, janë duke kryer përsëri bastije në argjendarinë në Prishtinë, pronari i së cilës u arrestuar ditë më...
  Të tjera
  Sport03 Dhjetor 2023
  Chelsea ka triumfuar 3-2 ndaj Brightonit në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier. Pas 17 minutash lojë, Blutë kaluan në...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Liverpooli dhe Fulham kanë zhvilluar një ndeshje të bukur, të cilën vendasit e fituan në fund me rezultat 4-3. Pjesa e parë...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Katër persona, përfshirë dy fëmijë, janë vrarë, dhe tre të tjerë janë plagosur, pas një sulmi me thikë në Kuins të Nju...
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Policia ka pranuar një informatë se në një pompë derivatesh nga dy persona rë dyshuar po kryhet shit-blerje e substancave narkotike. Ata...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Gjykata Themelore në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit për një muaj ndaj Naim Murselit, Granit Plavës dhe Kushtrim Kokallës lidhur...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Familja e Liridona Ademajt, nëpërmjet një postimi në Facebook ka njoftuar se tashmë është marr vendimi që e ndjera të rivarroset në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.