Lajme

Ahmeti pas aktakuzave: Jemi si një letër e pokerit, shpresoj të na shpërndajnë tek lojtarët e duhur

Ahmeti pas aktakuzave: Jemi si një letër e pokerit, shpresoj të na shpërndajnë tek lojtarët e duhur
11:43 | 26 Qershor 2020

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka folur për aktakuzat e Speciales të paraqitura kundër Thaçit e Veselit.

Ahmeti me anë të një postimi në Twitter ka thënë se zhvillimet e tilla janë mbi nivelin e “pagesës sonë”.

Siç është shprehur ai, Kosova është kartë në lojën e pokerit, e që në këtë rast ai “shpreson që vendi të shpërndahet tek lojtarët e duhur”.

Postimi i tij në Twitter:

Mbledhja në Shtëpinë e Bardhë është shtyer nga Richard Grenell, dhe komunikata për aktakuzat e publikuar tri ditë para më herët nga Gjykata është mbi nivelin e pagesës sonë. Për fat të keq, duket se jemi kartë në lojën e pokerit. Shpresoj që të shpërndahemi tek lojtarët e duhur, dhe të mos tregtohemi lehtë.

OFERTË për Black Friday, Festën e Flamurit dhe Pikën e Re në Petrol Company

Të tjera