[wp-story]

Lajme

Agim Bahtiri pozitiv me virusin SARS-CoV2

Agim Bahtiri pozitiv me virusin SARS-CoV2
18:13 | 01 Dhjetor 2020

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Ai tha se pas disa simptomave është testuar me ç’rast ka rezultuar pozitiv.

Njoftimi i tij i plotë:

Të nderuar qytetarë dhe bashkëpunëtorë,

Ju njoftoj se pas disa simptomave kam bërë testin për COVID-19, ku kam dalë pozitiv.

Shihemi së shpejti.

Ndryshe, pak më parë njoftoi se pozitiv me koronavirus ka rezultuar edhe Glauk Konjufca.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera