Vip

Afërdita Paqarada pozon me bikini, vë në pah të pasmet

Afërdita Paqarada pozon me bikini, vë në pah të pasmet
15:55 | 19 Tetor 2021

Afërdita Paqarada është njëra ndër fytyrat më të bukura në vend.

Sigurisht, çdo postim i saj merr vëmendje të veçantë dhe komentohet nga të gjithë.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Afërdita ku shihet me bikini.

Ajo po duket tejet në formë për kundër moshës së saj.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera