Vip

Afërdita Dreshaj na prezanton me familjen e saj

Afërdita Dreshaj na prezanton me familjen e saj
08:35 | 03 Shtator 2020

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është treguar edhe njëherë e hapur me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka vendosur që nëpërmjet Instagramit ti pranoi pyetjet që ata janë të interesuar për t’ia bërë dhe sigurisht se edhe u ka kthyer përgjigje.

Dikujt prej tyre i ka interesuar nëse Jehona është e vetmja motër që ka dhe Afërdita ka vendosur që t’ua prezantoi ndjekësve familjen e saj.

“Kjo është familja ime”, ka shkruar këngëtarja pranë fotos.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera