[wp-story]

Vip/Kultura

Afërdita bëhet gati për të dal, grimi i saj mori tërë vëmendjen

Afërdita bëhet gati për të dal, grimi i saj mori tërë vëmendjen
23:58 | 09 Korrik 2020

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo u bë gati për të dal dhe duket se grimine ka bërë vet./ORAinfo/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera