×
 • Lajme
 • Lajme

  Aeroporti “Adem Jashari” ka anuluar të gjitha fluturimet për sot, 20 e 21 qershor

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar se janë anuluar fluturimet për sot dhe 20 e 21 qershor.

  Përmes një postimi në faqen zyrtare, ANP-ja ka lutur udhëtarët që për të dhëna shtesë të kontaktojnë me kompanitë ajrore.

  “Ju informojmë se fluturimet e datës 19, 20 dhe 21 qershor 2020, janë anuluar. Për të dhëna shtesë në lidhje me fluturimin tuaj, ju lusim që të kontaktoni kompanitë ajrore”, thuhet në postim.

  Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Emisari i Kryeministrit të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Stuart Peach, pas përfundimit të vizitës në Kosovë është lajmëruar me një...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se tashmë ka nisur investimi në Klinikën e Kardiokirurgjisë dhe vlera e investimit në infrastrukturë...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Zyrtari i LDK-së, Berat Rukiqi, ka reaguar pas deklaratës së ministrit Liburn Aliu i cili në një intervistë për T7 ka thënë...
  Të tjera
  Sport01 Dhjetor 2023
  Ardhja e futbollistit argjentinas, Lionel Messi në Inter Miami solli një revolucion në futbollin amerikan dhe ai pati një ndikim veçanërisht pozitiv...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Bother VIP Kosova, Buci, Besi, Santiana dhe Alba siç po shihet kanë formuar një grup, ku edhe po luajnë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, kanë biseduar për Lumbardhin, i cili i ka thënë Bucit se e ka idoll. Disa nga...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Afërsia e Santianës dhe Yllit ka trazuar publikun, duke ngritur shumë pikëpyetje. Shoqëri apo diçka më shumë? A do të ketë përballje...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Emisari i Kryeministrit të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Stuart Peach, pas përfundimit të vizitës në Kosovë është lajmëruar me një...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se tashmë ka nisur investimi në Klinikën e Kardiokirurgjisë dhe vlera e investimit në infrastrukturë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.