Lajme

Aeroporti “Adem Jashari” do t’i realizojë këto fluturime javën e ardhshme

Aeroporti “Adem Jashari” do t’i realizojë këto fluturime javën e ardhshme
23:37 | 28 Mars 2020

Pas përhapjes së pandemisë Covid-19 në Kosovë, Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashti” ka ndërprerë shumë fluturime.

Mirëpo nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në Facebook, nga aeroporti njoftojnë se do të realizohen disa fluturime javën që vie, mirëpo vetëm në shkuarje.

Ky është njoftimi i plotë:

Të dashur udhëtarë,

Fluturimet e planifikuara për javën që vie janë si vijon:

1 Prill 2020/Dy fluturime

GM6143 Prishtinë – Malmo (ora 11:20) CHAIR
GM6043 Prishtinë – Zurich (ora 18:20) CHAIR

3 Prill 2020/Një fluturim
GM6143 Prishtinë – Malmo (ora 11:35) CHAIR

4 Prill 2020/Një fluturim
EË5703 Prishtinë – Dusseldorf (ora 15:00) EUROËINGS

Për ndonjë ndryshim eventual në nisjet e planifikuara, ju lutemi të jeni në kontakt me kompanitë ajrore apo përfaqësuesit e tyre.

VEMENDJE:
Fluturimet do të operohen me udhëtarë vetëm në shkuarje.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera