×
 • Vip
 • Vip

  Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet në Egjipt

  FrontOnline
  29 Maj 2023

  Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi, njëherish deputete e Kuvendit dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën.

  Përveç projekteve të përbashkëta në sferën profesionale, ato shpesh zgjedhin që të kalojnë kohë bashkë edhe jetën e tyre të përditshme.

  Së fundmi, dy aktoret e njohura kanë vendosur që t’i kalojnë bashkë pushimet në Egjipt.

  Ato kanë publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të përbashkëta, ku shihen duke kaluar momente shumë të këndshme mes vete në një nga resortet luksoze të Kajros.

  “Edhe jemi zënë këto ditë për mos-përputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë)”, ka shkruar aktorja tropojanë në mbishkrimin e fotografive.

  Vlen të përmendet se në fotografitë me bikini, dy koleget e teatrit duken tejet në formë të mirë trupore, ndërsa tregojnë pa hezitim linjat e tyre.

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Vip02 Tetor 2023
  Po vjen edhe edicioni i dytë i “Big Brother VIP Kosova”. Sonte u përfol se starton ky format televizivë. Me një sqarim...
  Vip02 Tetor 2023
  Jonida Vokshi ka dhënë një intervistë mbi rikthimin e saj në ekran në “Big Brother VIP 2”, projektet kinematografike e jo vetëm....
  Vip02 Tetor 2023
  Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta. Dy modelet jetojnë në SHBA ku dhe shpesh na kanë...
  Të tjera
  Lajme02 Tetor 2023
  Të dielën dyshohet se është kryer vjedhje në banesën e ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, lidhur me rastin policia...
  Lajme02 Tetor 2023
  Nënkryetari i LDK-së, Anton Quni theksoi se në fillim numri i armatimit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës numërohej në gishta, por siç...
  Lajme02 Tetor 2023
  Ish-prokurori, Sylë Hoxha, ka thënë në Pressing të T7, se pasi janë hapur hetimet për Milan Radojçiqin, ka pranuar informacione më vonë...
  Lajme02 Tetor 2023
  Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që...
  Bota/Rajoni02 Tetor 2023
  Forcat ukrainase kanë arritur që me dronët kamikaz, të godasin rëndë veturat dhe pozicionet mbrojtëse të ushtrisë ruse në afërsi të Soledarit....
  Lajme02 Tetor 2023
  Drejtoresha e Klinikës Plastike ,Violeta Zatriqi, ka njoftuar të gjitha gratë të cilat janë operuar nga kanceri i gjirit mund të rikonstruktojnë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.