Lajme

Abdixhiku takon ambasadorin austriak, diskutojnë për zhvillimet aktuale në Kosovë

Abdixhiku takon ambasadorin austriak, diskutojnë për zhvillimet aktuale në Kosovë
15:08 | 07 Dhjetor 2021

Sot, kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka pritur në takim ambasadorin e Austrisë, Christoph Weidinger me ç’rast diskutuan për zhvillimet aktuale në Kosovë, qëndrimet dhe reformat brenda LDK-së.

Abdixhiku e falënderoi ambasadorin Weidinger për mbështetjen e Austrisë për Kosovën, si dhe shprehu përkushtimin e LDK-së për të thelluar bashkëpunimin edhe më tutje.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera