Lajme

Abazi: Halli i Ukajt është që pas të hënës Osmani mund të jetë Presidente

Abazi: Halli i Ukajt është që pas të hënës Osmani mund të jetë Presidente
23:54 | 10 Korrik 2020

Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se halli i Xhavit Ukajt është që pas të hënës Vjosa Osmani është e mundur të jetë edhe Presidentja e Kosovës.

Sipas tij, kjo e bën shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme të pamundur dhe rrjedhimisht zgjedhjet të pakalueshme e shumë të shpejta.

“Nuk ka nevojë për komplikim, ditë të mira po vijnë dhe bashkë me to edhe qeveria Kurti”.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera