Lajme

AAK thërret konferencë për media

AAK thërret konferencë për media
08:25 | 14 Maj 2022

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka bërë të ditur se sotGrupi Parlamentar i kësaj partie do të mbajë konferencë për media.

Më anë të një komunikate për media, thuhet se konferenca do të fillojë nga ora 11:00.

Konferenca do të mbahet në oborrin e Kuvendit të Kosovës.

“Të nderuar, Nesër, me fillim nga ora 11:00, Grupi Parlamentar i AAK-së mban konferencë për media. Konferenca mbahet në oborrin e Kuvendit të Republikës së Kosovës (hyrja tek sheshi “Ibrahim Rugova”). Ju ftojmë ta ndiqni këtë aktivitet! AAK – Departamenti për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun”, thuhet në komunikatën e AAK-së dërguar dje për media./FrontOnline

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera