[wp-story]

Lajme

AAK-së i bashkohet edhe kjo parti

AAK-së i bashkohet edhe kjo parti
17:21 | 04 Shtator 2019

Ish-deputeti i Aleancës për Ardhmërin e Kosovës, Daut Haradinaj, ka treguar që Partia e Gjelbër së bashku me anëtarin e saj Abit Hazirin, i janë bashkuar AAK-së.

Teksa kanë qendruar në rajonin e Drenicës, Haradinaj përmes një postimi në ‘Facebook’, ka thënë se edhe Drenica e vlerave po i bashkohet rrugës për shtet 100%.

“Edhe Drenica e vlerave po i bashkohet rrugës për shtet 100%. Sot në këtë bashkërrugëtim u bashkua edhe Partia e Gjelbër së bashku me Abit Hazirin, dhe po ashtu edhe Rambo i Drenicës. Na priftë e mbara Drenicë e Dukagjin!”, ka shkruar Haradinaj.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera