[wp-story]

Lajme

A po nis një aksion i ri i EULEX-it? ( Video)

A po nis një aksion i ri i EULEX-it? ( Video)
14:44 | 26 Shtator 2020

Gjatë ditë së djeshme, zyrtarë të EULEX-it, kanë bastisur zyret e OVL-UÇK-së në Prishtinë, ku edhe kanë arrestuar kryetarin e kësaj organizate Hysni Gucatin dhe nënkryetarin, Nasim Haradinaj, raporton Front Online.

Në një video të dërguar nga lexues të Front Online, shihen edhe sot disa vetura të EULEX-it, raporton Front Online.

Nuk dihet nëse do të zhvillohet edhe një aksion tjetër i EULEX-it.

Front Online do të ju mbaj të informuar për çdo zhvillim.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera