×
 • Vip
 • Vip

  A ka telefona në Big Brother VIP? Arbana sqaron gjithçka

  FrontOnline
  19 Nëntor 2021

  Pas dyshimeve se në Big Brother VIP banorët kanë me vete telefon, është sqaruar çdo gjë.

  Prezantuesja e programit Arbana Osmani dhe banorët VIP kanë sqaruar se nuk bëhet fjalë për telefon por ka qenë një makinë llogaritëse.

  “Keni parasysh se sa herë përmendet fjala telefon, ngjallen shumë reagime”, tha Arbana.

  Ky debat erdhi pas një videoje të e publikuar në rrjete sociale e cila ka ngjallur reagime të shumta tek ndjekësit e Big Brother VIP.

  Video kishte në qendër Fifin, e cila mban në dorë një makinë llogaritëse, e që shumë e kanë komentuar se është një telefon mobil brenda shtëpisë më të famshme shqiptare.

  Pa rrymë deri në 8 orë, KEDS del me njoftim për nesër
  Nga Rubrika
  Vip19 Korrik 2024
  Blero Muharremi kohës së fundit është mjaftë prezent në mediat rozë për arsye të romancës së tij. Këngëtari aktualisht është në lëvizje...
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Të tjera
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Gjatë ditëve të ftohta, të gjithë përballemi me dhimbje të fytit. Në vend që të marrim ilaçe që zvogëlojnë imunitetin natyror të...
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt rrezikohet që tensionet t’iu shpërqendrojnë. Parashikohet një e premte mjaft e...
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Lajme19 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme të Japonisë, ka thënë se zhvillimi ekonomik i Kosovës, është thelbësor, dhe sipas saj që nga shpallja...
  Lajme19 Korrik 2024
  Bekë Berisha, kryetar i Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes thotë për “Front Online” se rasti i vrasjes së policit serb,...
  Lajme19 Korrik 2024
  Zëvendëskryeministri serb dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Ivica Daçiq deklaroi sot se një polic është vrarë në orët e para të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.