[wp-story]

Kronika

880 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19, për 24 orë

880 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19, për 24 orë
08:39 | 16 Shtator 2020

Vetëm dje në Kosovë janë shqiptuar 880 gjoba ndaj atyre që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19.

Kështu njoftoi Policia e Kosovës, përmes një postimi në Facebook.

Bartja e maskës dhe ruajtja e distancës fizike prej 2 metrash është obligative me vendim të Qeverisë së Kosovës.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera