Lajme

85 të shëruar nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit

85 të shëruar nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit
15:05 | 23 Shtator 2020

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) në Kosovë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shëruar 85 persona nga koronavirusi në Kosovë.

85 TË SHËRUAR DHE 62 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Δημοσιεύτηκε από Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës στις Τετάρτη, 23 Σεπτεμβρίου 2020

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera