×
 • Vip
 • Vip

  Eneda Tarifa rikthehet në ekran si moderatore, ja ku do ta shohim së shpejti

  FrontOnline
  03 Tetor 2023

  Eneda Tarifa do rikthehet në ekran në rolin e moderatores.

  Pas një pushimi të gjatë këngëtarja e njohur do të moderojë formatin e suksesshëm “Këngë Moj” në sezonin e ri, raporton InfoMedia Albania.

  Burimet i kanë bërë me dije medias në fjalë se produksioni ka arritur të mbyll marrëveshjen një ditë më parë me këngëtaren.

  Spektakli “Këngë Moj” , që u transmetuar në Vizion Plus prej dy vitesh, ishte me moderatore Klea Hutën.

  Spektakli përcjell këngën e bukur shqiptare, si atë tradicionale, popullore e qytetare, ashtu dhe muzikën e lehtë. Emra si Eli Fara, Aurela Gaçe, Irma Libohova, Artiola Toska, Remzie Osmani, Aleksander Gjoka, Eranda Libohova, Ylli Baka, Bujar Qamili, e deri tek më të rinjtë si Aurel Thëllimi, Marsela Çibukaj, Juliana Pasha, Era Rusi, Ervis Behari etj., kanë qenë pjesë e këtij spektakli.

  Si t’i përdorni radiatorët e ngrohjes që të kurseni deri në 25% të faturës së rrymës
  Nga Rubrika
  Vip05 Dhjetor 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Monika Salihu, ishte e ftuar në emisionin e pasdites në Klan Kosova, “Ora e Pasdites”. Gjatë intervistës, ajo...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova Edona dhe Adri kanë debatuar. Ajo është revoltuar shumë me Adrin. Në një moment i ka...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Azemi ka biseduar me Besin për situatën e krijuar me Yllin. Azemi ka thënë se “unë e di sakt qka kam thënë...
  Të tjera
  Vip05 Dhjetor 2023
  Azemi ka biseduar me Besin për situatën e krijuar me Yllin. Azemi ka thënë se “unë e di sakt qka kam thënë...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Alby dhe Kaderi drisa po pastronin kuzhinën kanë qenë të revoltuara. Ato kanë debatuar me Blerandon. Alby ka thënë se “duke e...
  Sport05 Dhjetor 2023
  Barcelona nuk ka shumë hapësira për të manovruar në afatin kalimtar të janarit dhe ky ka qenë problemi që prej emërimit të...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Aktivistja e PSD-së, Donjeta Demolli, duke komentuar Asociacionin e Komunave me Shumicë Serbe ka kritikuar Qeverinë Kurti. Demolli e PSD-së theksoi se...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë ka pranuar informata se një subjekt biznesor, i cili operon në kryeqytet, bën shitjen...
  Kronika05 Dhjetor 2023
  Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Ferizaj-Shtërpcë, konkretisht në fshatin Bajnicë të Kaçanikut. Lajmin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.