[wp-story]

Kronika

703 gjoba në 24 orët e fundit për mosrespektim të masave antiCOVID

703 gjoba në 24 orët e fundit për mosrespektim të masave antiCOVID
10:00 | 19 Prill 2021

Policia e Kosovës njofton se në 24 orët e fundit në Kosovë janë shqiptuar 703 tiketa për mosrespektim të ligjit antiCOVID.

Sipas njoftimit të Policisë në 24 orët e fundit janë shqiptuar edhe 879 tiketa trafiku.

Janë shkaktuar 17 aksidente trafiku me dëme materiale e pesë me të lënduar dhe janë arrestuar 13 persona e janë dërguar në mbajtje 12 persona.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera