Kronika

Suharekë: Arrestohet një person, hyri në oborrin e fqinjit me revole sepse ia shfrytëzoi internetin

Suharekë: Arrestohet një person, hyri në oborrin e fqinjit me revole sepse ia shfrytëzoi internetin
22:46 | 13 Maj 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot është arrestuar një person në Bllacë të Suharekës, pasi që i njëjti ka kanosur fqinjin e tij me armë zjarri, pasi që është lidhur me internetin e tij.

Policia ka njoftuar se te i dyshuari janë sekuestruar një pistoletë, një karikator dhe 10 copë fishekë.

Komunikata e plotë:

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera