[wp-story]

Lajme

62 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë

62 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë
08:41 | 05 Shtator 2019

Brenda 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 62 aksidente trafiku në komunikacionin rrugor.

Sipas Policisë së Kosovës, nga këto aksidente 30 nga to përfunduan me të lënduar, përcjellë Indeksonline.

Për të gjithë ata që kanë thyer rregullat e komunikacionit, policia gjithsej ka shqiptuar 1301 tiketa trafiku. Ndërsa për vepra të ndryshme penale janë arrestuar 26 persona si të dyshuar, ku në mbajtje janë 16 e 4 në vuajtje të dënimit.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera