Kronika

59 aksidente trafiku për 24 orë

59 aksidente trafiku për 24 orë
10:58 | 24 Janar 2023

59 aksidente kanë ndodhur gjatë ditës së fundit në Kosovë.

26 aksidente ishin me të lënduar, ndërkaq 33 përfunduan me dëme materiale, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin njëzetekatër orësh.

Fatmirësisht asnjë prej këtyre aksidenteve nuk ka përfunduar me fatalitet.

Ndërkaq për shkak të mosrespektimit të rregullave të komunikacionit, Policia ka shqiptuar 1 mijë e 357 gjoba./Front Online

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera