Lajme

55 të shëruar për 24 orë nga Coronavirusi

55 të shëruar për 24 orë nga Coronavirusi
15:21 | 14 Tetor 2020

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 55 pacientë derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 14.460 raste, kurse numri i rasteve aktive është 1.315.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera