[wp-story]

Lajme

533 persona gjobiten sepse nuk respektuan rregullat anti-Covid

533 persona gjobiten sepse nuk respektuan rregullat anti-Covid
10:09 | 04 Tetor 2020

Policia e Kosovës raporton se gjatë ditë së shtune kishte 40 aksidente trafiku, 17 me të lënduar dhe 23 me dëme materiale.848 tiketa trafiku u shqiptuan dje, 533 të tjerë u gjobitën për mos respektim të rregullave anti-Covid.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera