Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  522 raste të reja me COVID-19 në Gjermani

  FrontOnline
  21 Korrik 2020

  Gjermania ka regjistruar 522 raste të reja me COVID-19.

  Gjermania ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit me COVID-19.

  Numri i rasteve të konfirmuara të koronavirusit në Gjermani u rrit me 522 në 202.345, treguan të martën të dhënat nga Instituti Robert Koch (RKI) për sëmundje infective, raporton Reuters.

  Numri i vdekjeve të raportuara u rrit me katër në 9.090, tregon raporti./Ln/

  Stresi thotë se Vivien s’ka fuqi pa Getinjon, pajtohet Lugati
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni04 Qershor 2023
  Një tjetër krim i rëndë në familje ka ndodhur në Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.10, Korçë, ku burri ka goditur...
  Bota/Rajoni04 Qershor 2023
  Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan shpalli qeverinë e re me fokus ekonominë dhe sigurinë. Presidenti turk njoftoi anëtarët e rinj të...
  Bota/Rajoni04 Qershor 2023
  Ushtria ukrainase përsëriti lutjet për heshtje rreth kundërofensive të shumëpritur sot. Zyrtarët kanë dekurajuar qytetarët të mos spekulojnë mbi operacionin, duke thënë...
  Të tjera
  Lajme04 Qershor 2023
  Ka kohë të gjatë që merret me bujqësi. Jonuz Zeqiri nga fshati Hallaq i Madh i komunës së Lipjanit, përpiqet që vit...
  Vip04 Qershor 2023
  Detaje të vogla janë zbuluar nga dasma magjike e Elgit Dodës dhe Klea Hutës. Klea duket magjepsëse me një fustan të bardhë...
  Sport04 Qershor 2023
  Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica, është shpallur kampion me Galatasarayin në Turqi. E sot, ylli kosovar kur u ngjit në fushë, pas...
  Lajme04 Qershor 2023
  Vajza e Hamëz Jasharit, Besarta Jashari është bërë sërish nënë e një djali. Këtë e ka bërë të ditur Bekim Jashari përmes...
  Vip04 Qershor 2023
  Reperja Tayna, ditën e sotme ka performuar në Gjermani ku është shfaqur me plotë stil. Por, në një moment gjatë performancës asaj...
  Lajme04 Qershor 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, është rikthyer sërish tek ideja e shkëmbimit territorial, për të cilën çështje, ka thënë se ishte pjesë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.