×
 • Kronika
 • Kronika

  48 aksidente për 24 orë

  FrontOnline
  28 Korrik 2020

  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin janë shënuar 48 aksidente, prej tyre me të lënduar kanë përfunduar 19, ndërsa vetëm me dëme materiale kanë qenë 29 aksidente.

  Tutje në statistikat e përgjithshme PK njofton se janë shqiptuar gjithsej 1 mijë e 350 gjoba trafiku për të gjithë shkelësit e rregullave në komunikacion.

  Tabela me të dhënat e plota:

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Kronika28 Nëntor 2023
  Është ndaluar për 48 orë një zyrtar policor nën dyshimet se ka kryer veprat penale “ngacmim” dhe “dhunim”. Rasti ka ndodhur në...
  Kronika28 Nëntor 2023
  Është raportuar se në Fushë Kosovë, një klient ka deponuar rreth 1 mijë e 60 euro para të falsifikuara. Sipas policisë, paratë...
  Kronika28 Nëntor 2023
  Një person është gjetur i vdekur në njërën nga dhomat e një lokali në Ferizaj. Siç bën të ditur policia në raportin...
  Të tjera
  Lajme28 Nëntor 2023
  Dy persona kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Maxhunaj. Këtë për Front Online e ka...
  Vip28 Nëntor 2023
  Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK , me të rrëfyer historinë e tradhëtisë së të fejuarit të saj Mërgimit, e bëri atë...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrell, tha se në takimin e ministrave të Jashtëm të NATO-s në sesion paraprak kanë folur...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Për historinë e shtetit shqiptar, të rinjtë e Kosovës dhe Shqipërisë janë të informuar. Kështu po thotë në një rrëfim për Front...
  Sport28 Nëntor 2023
  Drita ka ndarë rrugët me trajnerin grek Akis Vavalis pas shtatë muajve qëndrim të tij në qytetin e Gjilanit. Humbja nga Prishtina...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Siguria ushqimore në lëvizjen e lirë të kafshëve në vendet kufitare për të eliminuar sëmundjet e transmetueshme, por nga ana tjetër tregu...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.