Kronika

48 aksidente në trafik për 24 orët e fundit

48 aksidente në trafik për 24 orët e fundit
11:12 | 26 Shtator 2020

48 aksidente në trafik janë shkaktuar vetëm në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton Front Online.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se 15 aksidente kanë qenë me të lënduar, ndërsa 33 aksidente me dëme materiale./Front Online/

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera