[wp-story]

Bota/Rajoni

447 vdekur nga COVID-19 në Rusi gjatë 24 orëve të fundit

447 vdekur nga COVID-19 në Rusi gjatë 24 orëve të fundit
11:17 | 02 Janar 2021

Rusia ka regjistruar 26.301 raste të reja të koronavirusit në 24 orët e fundit.

Autoritetet kanë njoftuar se gjatë kësaj periudhe kanë vdekur 447 persona si shkak i COVID-19 duke çuar në total numrin e vdekjeve në 58.002 persona.

Që nga fillimi i pandemisë Rusia ka regjistruar 3.212.637 të prekur nga koronavirusi.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera