Vip

44 vjeçarja Ledina Çelo pozon me këmbët lartë në dritare

44 vjeçarja Ledina Çelo pozon me këmbët lartë në dritare
18:49 | 14 Shtator 2021

Ledina Çelo ka rrëmbyer sërish vëmendje.

Këngëtarja shqiptare e cila admirohet për linat trupore edhe pse ka kaluar të 40-tat vazhdon të jetë në top formë.

Jo rrallë here Ledina tundon rrjetin me poza provokuese duke treguar linjat e perfeksionuara falë ushtrimeve dhe palestrës.

Në foton e fundit Ledina ka pozuar sipër dritarës me këmbët lartë duke provokuar me fustanin e hapur.

“Shooting day”, ka shkruar ajo sipër imazheve duke treguar se është në përgatitje të një fotosesioni të ri fotografik.

 

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera