Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  42-vjeçari ndjek hajdutët e portofolit nga Bazeli në Francë

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Dy persona i vodhën portofolin një burri 42 vjeçar në Bazel. Kjo ka ndodhur të enjten në mbrëmje rreth orës 19.30.

  Sapo e vuri re vjedhjen, ai u vu në ndjekje me biçikletë dy hajnat që po iknin në drejtim të kufirit me Francën.

  Kur më në fund i arriti, ai u sulmua nga ta me sprej dhe, i lënduar, përfundoi në spital, në dhomën e urgjencës, shkruan sda.ch.

  Ndërkaq, hajdutët arritën të shpëtojnë, transmeton albinfo.ch. Një kalimtar ka nxituar për të ndihmuar të dëmtuarin. Kërkimi i menjëhershëm i policisë për personat e dyshuar, ishte i pasuksesshëm. Ata, sipas viktimës janë midis 25 dhe 30 vjeç dhe vijnë nga Afrika e Veriut.

  Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Vendet perëndimore do të duhet të mbështesin Ukrainën edhe për një kohë të gjatë, në mes të pushtimit të plotë të vendit...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Një hotel shtatëkatësh në Stamboll është përfshirë nga flakët mëngjësin e sotëm, duke shkaktuar dy viktima dhe dy të lënduar. Zjarri në...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Një ngjarje e rëndë ka tronditur SHBA-në, ku një 30-vjeçar është goditur me thikë në një autobus në Las Vegas. Në video,...
  Të tjera
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Një ngjarje e rëndë ka tronditur SHBA-në, ku një 30-vjeçar është goditur me thikë në një autobus në Las Vegas. Në video,...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Beograd, Christopher Hill, ka folur rreth bombardimeve të NATO-s që u zhvilluan 24 vjet...
  Kronika24 Mars 2023
  Një person është arrestuar, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar një person tjetër duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia bën të...
  Lajme24 Mars 2023
  Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, mori pjesë në Iftarin, darkën e Ramazanit, të organizuar nga stafi i Ambasadës Amerikane. Ai...
  Kronika24 Mars 2023
  Është raportuar për një person se ka humbur jetën në Prizren. Viktima ishte goditur nga vetura mbrëmë rreth orës 19:00. I dyshuari...
  Kronika24 Mars 2023
  Policia ka kapur personi i cili dyshohet se vodhi portofolin dhe telefonin e një gruaje në Prishtinë. Sipas policisë, i dyshuari me...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.