×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  41 emigrantë kapen në një friz transportues në Greqi

  FrontOnline
  04 Nëntor 2019

  Policia në Athinë ka kapur 41 emigrantë të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni transportues që përdoret për transportim të mallrave të ngrira.

  Gjatë një kontrolle rutinore në autostradë policia ka hasur në emigrantët me ta kontrolluar frizin transportues, transmeton Klan Kosova.

  Sistemi i ftohjes nuk ka qenë funksional dhe të gjithë burra dhe djem kanë qenë mirë më shëndet, ka njoftuar zyrtari policor, Theodors Hronpoulos.

  Për shkak parandalimi një numër i vogël i tyre janë dërguar në spital, kurse të tjerët janë ndaluar në polici, bashkë me shoferin 40 vjeçar të automjetit.

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Antony Blinken iu kundërpërgjigj pretendimeve të Hamasit se SHBA-ja dhe Izraeli i dhanë fund armëpushimit sepse dëshironin që armiqësitë të rifillonin mes...
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të premten se i ka thënë presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, se ka...
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Numri i palestinezëve të vrarë që nga përfundimi i armëpushimit ka arritur në 109, Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë...
  Të tjera
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero është shprehur i habitur me një pyetje të marrë nga publiku. Pyetja ishte se kë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë Edona, Buci dhe Alby janë sqaruar për një çështje mes tyre. Bëhet fjalë për Edonën e cila ishte kthyer me të...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka shfaqur disa herë që është një djalë punëtor dhe nuk është dembel kur duhet...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Mbrëmë Blerando ka pyetur Edonën se a mundet të përballet me banorët e Big Brother VIP Kosova. Ndër ta ai i përmendi...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Ganiu mbrëmë kanë debatuar me njëri-tjetrin. Blerando e pyeti se a mendon ai që...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Shqipja ka argumentuar me banorët e tjerë se “thënia ‘në kuadër të lojës’, nuk është asgjë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.