Lajme

4-vjeçares nga Mitrovica i duhen edhe 3 mijë euro për shërim jashtë vendit

4-vjeçares nga Mitrovica i duhen edhe 3 mijë euro për shërim jashtë vendit
20:22 | 13 Shtator 2020

Leandra Selimi, ka nevojë që urgjent të dërgohet për shërim jashtë vendit.

4-vjeçarja vuan nga një sëmundje, diagnoza e quajtur ATROFI SPINALE MUSKULARE, sëmundje e patrajtueshme në Kosovë.

Shuma që nevojitet për trajtimin e saj është 200 mijë euro, kurse familja ka nevojë vetëm edhe për 3 mijë euro.

Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€

Të tjera