[wp-story]

Vip/Kultura

Genta Ismajli shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

Genta Ismajli shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur
13:57 | 15 Shtator 2020

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është shfaqur për herë të parë me barkun e rrumbullakosur në Zvicër.
E buzëqeshur e me një fustan të zi, ajo duket shumë elegante edhe pse është disa muajsh shtatzënë.  Fotoja është shkrepur në një dyqan lulesh në Zvicër, ku duket se këngëtarja shqiptare po kalon disa kohë.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur para disa muajsh bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin turk, Hysein Usta.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera