[wp-story]

Bota/Rajoni

35 vjeçari shqiptar gjendet i varur në pemë në Itali

35 vjeçari shqiptar gjendet i varur në pemë në Itali
14:03 | 09 Shtator 2019

Një shqiptar ka humbur jetën mbrëmjen mes të shtunës dhe të dielës në Milano të Italisë.

Pjesëtarët e policisë e kanë gjetur 35-vjeçarin të varur në një pemë, ku ka qëndruar aty deri mbasditen e së dielës.

Sipas policisë, identifikimi se viktima ishte shqiptar u bë përmes dokumenteve që 35-vjeçari kishte me vete.

Ai kishte veshur një palë xhinse, një këmishë të bardhë dhe një xhaketë të errët. Në kyçin e dorës së majtë kishte një byzylyk dhe një unazë në gisht, e cila dukej si unazë martese.

Rasti po hetohet si vrasje apo vetëvrasje e mundshme.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera