[wp-story]

Lajme

340 raste të reja dhe 411 të shëruar nga COVID-i në Kosovë

340 raste të reja dhe 411 të shëruar nga COVID-i në Kosovë
15:02 | 19 Shkurt 2021

340 raste të reja me koronavirus janë shënuar sot në Kosovë.

Gjatë të njëjtës periudhë janë shëruar edhe 411 pacientë.

Të dhënat i ka bërë të ditura IKSHPK.

411 TË SHËRUAR DHE 340 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, February 19, 2021

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera