[wp-story]

Bota/Rajoni

288 raste të reja dhe 3 viktima me COVID në 24 orë

288 raste të reja dhe 3 viktima me COVID në 24 orë
16:22 | 26 Tetor 2020

288 raste të reja dhe 3 viktima janë regjistruar ditën e sotme nga COVID-19.

COVID-19 – Statistika (26 Tetor 2020)

Raste të reja ditore 288
Të shëruar ne 24 orë 51
Të shtruar në spitale 280
Humbje jete në 24 orë 3
Testime ditore 1304

Raste pozitive 19,445
Raste të shëruara 10,705
Raste Aktive 8260
Humbje jete 480

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera