Lajme

21 vjeçarja nga Podujeva vdes në QKUK disa orë pas lindjes me prerje cezariane

21 vjeçarja nga Podujeva vdes në QKUK disa orë pas lindjes me prerje cezariane
22:43 | 10 Korrik 2020

Ka vdekur në Mjekësinë Sportive një lehonë e lindur në vitin 1999 me inicialet D.P. nga Komuna e Podujevës e cila sot në orët e pasdites kishte kryer lindjen me prerje cezariane.

Burimet brenda Klinikës Gjinekologjike tregojnë se lehona ishte sjellur në Klinikë në gjendje të rëndë dhe me urgjencë i është kryer lindja./Express

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera