[wp-story]

Lajme

206 të shëruar nga COVID-i sot në Kosovë

206 të shëruar nga COVID-i sot në Kosovë
15:10 | 28 Shkurt 2021

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë nga koronavirusi janë shëruar 206 pacientë.

Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës.

Sipas këtij institutcioni numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot ka shkuar në 59 mijë e 849. Kurse numri i rasteve aktive është 7 mijë e 782.

Postimi i plotë:

206 TË SHËRUAR DHE 453 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, February 28, 2021

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera