Kronika

20-vjeçari që u gjet i vdekur mbrëmë në Prishtinë kishte një plagë në kokë

20-vjeçari që u gjet i vdekur mbrëmë në Prishtinë kishte një plagë në kokë
09:26 | 11 Nëntor 2020

Mbrëmë rreth orës 18:00 në rrugën “Skender Matallari” është gjetur i vdekur 20-vjeçari, Shkëlqim Shillova.

Mësohet se ai ka pasur një plagë në kokë dhe se trupi i tij është dërguar për obduksion.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësja e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, Laureta Ulaj, e cila tha se nuk ka informacione për plagën.

“Po, trupi i tij është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore. Ndërkaq, sa i përket plagës, unë nuk e kam atë informacion”, tha ajo.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera