×
 • Kronika
 • Kronika

  20-vjeçari që u gjet i vdekur mbrëmë në Prishtinë kishte një plagë në kokë

  FrontOnline
  11 Nëntor 2020

  Mbrëmë rreth orës 18:00 në rrugën “Skender Matallari” është gjetur i vdekur 20-vjeçari, Shkëlqim Shillova.

  Mësohet se ai ka pasur një plagë në kokë dhe se trupi i tij është dërguar për obduksion.

  Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësja e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, Laureta Ulaj, e cila tha se nuk ka informacione për plagën.

  “Po, trupi i tij është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore. Ndërkaq, sa i përket plagës, unë nuk e kam atë informacion”, tha ajo.

  Comodita “pushton” Amerikën, dyshekët e saj në top 5 produktet më të shitura
  Nga Rubrika
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Në një objekt banesor janë përfshirë nga zjarri orët e rrymës në rrethana të panjohura. Në raportin 24 orësh të Policisë së...
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Të martën në Prishtinë është arrestuar një person nën dyshimin që i ka kanosur disa policë. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar,...
  Kronika06 Dhjetor 2023
  Një grua ka raportuar në polici sse janë hasur dy kartëmonedha si dhe tri monedha, në vlerë totale prej 556 euro që...
  Të tjera
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar sërish për vrasjen e Liridona Ahmetaj. Ai ka reaguar ashpër kundrejt deklaratave të ndryshme që...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Paneli i Gjykatës së Apelit të Gjykatës Speciale në Hagë më 14 dhjetor do ta shqiptojë aktgjykimin në rastin e Salih Mustafës....
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump tha se, nëse ai kthehet në pushtet në vitin 2025, ai nuk do të jetë diktator "përveç...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Parashkrimi i numrit të madh të lëndëve, vazhdon të jetë sfida kryesore në sistemin e Drejtësisë. Këtë e theksoi hulumtuesi i lartë...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Takimi i kryeministrit Albin Kurti me njësitin elitar të Policisë së Kosovës më 15 nëntor përfundoi pa sukses. Pas këtij takimi, ky...
  Ekonomi06 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës, në asistimin e Njësitit Anti-kontrabandë nga Dogana e Kosovës dhe ATK-së me qëllim të luftimit të Ekonomisë jo formale,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.