[wp-story]

Kronika

198 gjoba për mosrespektimin e masave anti-Covid

198 gjoba për mosrespektimin e masave anti-Covid
11:33 | 18 Shkurt 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 198 gjoba në bazë të ligjit Covid-19.

Policia gjithashtu ka shqiptuar edhe 698 gjoba trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se kanë ndodhur 8 aksidente me të lënduar dhe 24 aksidente me dëme materiale./Front Online/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera