[wp-story]

Bota/Rajoni

18 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri

18 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri
16:55 | 27 Nëntor 2020

Nga 2,201 testime të kryera për COVID-19 në Shqipër gjatë 24 orëve të fundit, 645 persona kanë rezultuar pozitivë.

18 të infektuar kanë vdekur, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë.

Ndërsa, raportohet për 403 qytetarë të shëruar nga koronavirusi.

Raste aktive me virus në Shqipëri janë 17,719./FrontOnline/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera