[wp-story]

Bota/Rajoni

138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore

138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore
16:49 | 01 Gusht 2020

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me Covid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144.

Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera