[wp-story]

Kronika

​Zhduket një e mitur në Prizren

​Zhduket një e mitur në Prizren
11:32 | 07 Prill 2021

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Prizren dhe nuk është kthyer më.

Rastin në Polici e ka paraqitur babai i saj. Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës..

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera