Lajme

​VV: Shqetësimet tona për shkëmbim territoresh u vërtetuan

​VV: Shqetësimet tona për shkëmbim territoresh u vërtetuan
08:13 | 07 Korrik 2020

Lëvizja Vetëvendosje thotë se shqetësimi që kanë ngritur për marrëveshjen e fshehtë mes Thaçit dhe Vuçiqit, u vërtetua këto ditë edhe nga deklaratat e zyrtarëve në ShBA.

Sipas tyre, ata që i kanë akuzuar për paranojë në të vërtetë i shërbejnë presidentit Hashim Thacci.

“Partitë e PLAN-it na akuzonin për paranojë, por vetë nuk është se thjeshtë janë naiv por qëndrojnë pas këtij presidenti të cilin e votuan dhe të cilit i shërbejnë”, thuhet në reagimin e VV-së.

https://www.facebook.com/vetevendosje/videos/898828410634853/

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera