Kronika

​Vdes pasi goditet nga një dru

​Vdes pasi goditet nga një dru
12:33 | 13 Korrik 2020

Një person është arrestuar Rugovë të Pejës, pasi që i njëjti ishte duke bërë punime të kundërligjshme dhe gjatë punimeve dyshohet se një dru ka rënë mbi viktimën mashkull, i cili si pasojë e lëndimeve ka ndërruar jetë.

Viktima me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për Obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera