[wp-story]

Kronika

​Vdes pasi bie në kontakt me rrymën elektrike

​Vdes pasi bie në kontakt me rrymën elektrike
10:11 | 11 Shtator 2020

Një person deri sa ishte duke kryere disa punime të një shtëpie në Suharekë, në rrethana të pa njohura dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe është lënduar.

Viktima është dërguar në QKMF, ku më pas është konstatuar nga mjeku, vdekja e tij. Me vendim të prokurorit, turpi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera