×
 • Lajme
 • Lajme

  ​Tre të shëruar dhe tri raste të reja me COVID-19 në Malishevë

  FrontOnline
  16 Gusht 2020

  Sot në Komunën e Malishevës, tre persona të prekur me COVID-19, janë shëruar plotësisht, ndërsa janë regjistruar edhe tri raste të reja.

  Kjo është bërë e ditur në komunikimin zyrtar që mban Komuna e Malishevës me IKSHPK-në.

  Rastet e reja me COVID-19, janë konfirmuar në Malishevë, Bubavec dhe Llapçevë.

  Që nga data 14 mars kur është regjistruar rasti i parë e deri më sot, me COVID-19 në Komunën e Malishevës janë konfirmuar 178 raste, prej tyre 119 janë të shëruar, 46 janë ende aktive dhe 13 kanë përfunduar me fatalitet.

  Formula 1 vjen në Artmotion më "i çmendur" se kurrë
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Fitim Shishani, njohës i sigurisë, lidhur me rastin e vrasjes së Liridona Murselit, tha se është vështirë të thuhet një diçka për...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Liridona Murseli u vra të mërkurën mbrëma në rrugën “Dalip Alshiqi”. Ajo ishte duke shkuar në shtëpi bashkë me bashkëshortin, Naim Murseli,...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Detajet e para të natës tragjike së 29 nëntorit ku mbeti e vrarë 33-vjeçarja, Liridona Murseli morën kthesë sot kur Policia e...
  Të tjera
  Vip01 Dhjetor 2023
  Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, Adri ka hedhur akuza kundrejt Blerandos, për një gjest të pahijshëm. Adri ka thënë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Spektakli ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova, ka nisur me transmetimin e një video materiali, protagonistë të së cilit janë, Blero dhe...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Buci thotë se “akoma s’ka asgjë mes tij dhe Santianës”, por kjo e fundit insiston se janë veç miq (VIDEO) Gjatë spektaklit...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Sonte në shtëpinë me të famshme ka hyrë e fejuara e Yllit Verona. Ajo do të takoj Yllin, ku do të tregoj...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Detaje tronditëse u zbuluan sot për vrasjen e Liridona Murselit, të mërkurën mbrëma në rrugën “Dalip Alshiqi”, në Prishtinë. Vrasja e saj...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministria e Mbrojtjes ka reaguar lidhur me raportimet se i dyshuari i tretë për vrasjen në Prishtinë është pjesëtar i FSK-së, transmeton...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.