Lajme

​Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë

​Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë
21:48 | 03 Shtator 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se me mendje e zemër janë para ekranit duke e pritur fitoren e djemve të kombëtares përballë Moldavisë.

“Jemi KOSOVA??, jemi DARDANËT. Në pamundësi për t’i përkrahur djemtë e kombëtares sonë nga tribuna e stadiumit “Ennio Tardini”, me mendje e zemër jemi para ekranit duke e pritur fitoren e tyre përballë Moldavisë. Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë”, ka shkruar ai.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera